Dołącz do zespołu!

Dmuchańce w Toruniu i okolicach!

Animator - stawka od 50zł-100zł/h netto

Stawka uzależniona od umiejętności.
Wynagrodzenie wypłacane każdorazowo po zakończonej pracy.
Wymagania i Obowiązki:
- Poczucie humoru, cierpliwość oraz dystans do siebie:)
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Udział w zaplanowanych imprezach
- Planowanie, układanie i organizacja programu animacyjnego
- Opieka i odpowiedzialność nad dziećmi, czuwanie nad ich bezpieczeństwem
- Prowadzenie zajęć dla dzieci, np. sportowych lub plastycznych
- Zapewnienie gościom wysokiej jakości rozrywki
- mile widziana umiejętność malowania twarzy, skręcania balonów i zaplatania warkoczy

Obsługa dmuchańca - stawka 30zł-40zł/h

Stawka uzależniona od rodzaju imprezy.
Główne zadania to rozkładanie atrakcji, zabezpieczenie oraz złożenie po zakończonej imprezie.
Wymagania i obowiązki:
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Poczucie humoru oraz cierpliwość
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- Mile widziane prawo jazdy

ip stresser